Tornado 25 L - doporučujeme

3 012 Kč

81230

Nový produkt

2 ks

Mnohostranně použitelný přípravek.

Extra účinný, alkalický mycí prostředek na podlahy. Tekutý, silně alkalický, mírně pěnivý čisticí prostředek účinný proti silně ulpělým mastným nečistotám, vrstvám starého vosku, starým nánosům polymerů apod. na všech površích, odolávajícím alkalickým sloučeninám.

Účinný proti: Tuhým mazivům, olejům, voskům, polymerům.

Oblasti použití:

• Kanceláře a veřejné prostory: Pro použití na tvrdých podlahových plochách pro odstranění ulpělých ne čistot a příležitostné odstranění vosku, či polymerů. Nevhodné na parkety, linoleum, nebo korkové podlahy.

• Průmyslové a výrobní podniky: Odstraňování mastnoty a nečistot z tvrdých povrchů a kovu. TORNADO l ze použít také na některé typy plastů. Nepoužívejte na neželezné kovy, jako jsou hliník, hořčík, zinek, cín atd.

Výhody produktu:

• Ekonomicky efektivní díky účinnosti již při malých koncentracích prostředku

• Snížený negativní účinek na myté materiály díky vybraným inhibitorům koroze. Díky tomu jsou minimalizovány náklady na údržbu vybavení.

• TORNADO není univerzální čistič, díky čemuž je velmi účinný na specifické druhy nečistot a zkracuje čas, potřebný na mytí.

• Enviromentálně přívětivý díky vysoké míře odbouratelnosti.

• Použitelný v potravinářském průmyslu (laboratoř Dr. Boehm, Mnichov)

Aplikace: • Vybavení pro mytí podlah: Pro běžnou údržbu nařeďte roztok na 1:100 (1%) až 1:20 (5%) a aplikujte běž ným způsobem. Pro silné znečištění řeďte na 1:50 (2%) až 1:10 (10%) a využijte metodu dvojího drhnutí, přičemž první aplikovanou vrstvu roztoku nechte působit 10 až 15 minut a poté aplikujte druhou vrstvu. Následně odsajte strojně nečistoty.

• Před-stříkání: Nařeďte TORNADO na 1:50 (2%) až 1:10 (10%) a aplikujte na povrch. Leštící stroje s příslušným padem mohou být použity pro rozrušení a odstranění vrstvy vosku, nebo polymerových povlaků, stejně tak jako běžných nečistot. Před aplikací nových vrstev je nutno podlahu pečlivě opláchnout čistou vodou. Parametry přípravku: pH 10,5 (1% roztok) Naše jednička mezi profi chemií. Vhodné do podlahových strojů i samostatně.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Tornado 25 L - doporučujeme

Tornado 25 L - doporučujeme

Mnohostranně použitelný přípravek.

Podobné produkty