V JARNÍ AKCI DVA PROFESIONÁLNÍ STUDENOVODNÍ MYCÍ STROJE NILFISK MC 4M

Posted By: Milan Kreif Komentář: 0

Ideální pracanti pro každý den:

Aktuálně u nás naleznete v jarní akci dva vysokotlaké studenovodní stroje Nilfisk a to MC 4M 160/720, tedy stroj s průtokem 160 litrů za minutu a pracovním tlakem stříkané vody 720 bar a stroj Nilfisk MC 4M 180/740 XT, který má v parametrech průtok vody až 180 litrů a Váš vozový park polechtá 740 bar silná tlaková voda. Navíc druhá zmíněná varianta má zabudovaný velice praktický naviják na tlakovou hadici (označení XT) a také delší VT hadici, 10 vs 15 metrů.

 

Oba stroje se pyšní vysokotlakými čerpadly se 1450 otáčkami za minutu a písty s keramickým potahem. Tento materiál obecně prodlužuje životnost stroje a snižuje jeho poruchovost. Stoje jsou tedy určeny pro každodenní prací v rozsahu cca 3-4 hodin. Bezvadně se uplatní v autoservisech, kde není potřeba teplé vody pro opláchnutí mastných nečistot, ale také je lze dobře využít v malém, rodinném zemědělství na oplachování pár traktorů.

 

Novinkou je dodávaný pěnový nástavec Nilfisk. U varianty 180/740 XT je v základu hlavice nástavce se zabudovaným otočným systémem trysky. Tuto „vychytávku“ Vám doporučujeme prozkoumat přímo na naší prodejně v Rakovníku.

Odkaz na stoje naleznete zde:

Vysokotlaké stroje MC 4M v akci!

Komentáře

Nechte komentář