Vše pro dům a zahradu.

Hobby stroje 

Počet produktů: 67

Podkategorie

Tlakové myčky

Kompletní produktová řady vysokotlakých mycích strojů značky Nilfisk pro domácí použití. Stroje jsou k dostání v mnoha variantách, velikostech a výkonů. Nejmenší hobby Wapky od 100 bar až po stroj, který zastane i těžkou práci s tlakem 160 Bar. Při výběru je důležité uvědomit si, jak často a dlouhou dobu budete stroj využívat. Nabízíme i kompletní příslušenství pro vysokotlaké stroje.

Domácí vysavače

Kategorie domácích vysavačů s velkým sacím výkonem. Nabízíme vysavače všech velikostí a určení. Nejmenší stroje (Nilfisk Buddy II 12 l) s nádržkou 12 litrů na nečistoty až po velké vysavače do dílny. Stroje zastanou těžkou práci v dílně při občasném používání. Součástí balení je i kvalitní filtry nečistot a odpadní pytlík.  Nabízíme i komplexní příslušenství.

Čističe oken

Novinka v naší nabídce. Vysavač na okna Nilfisk Smart ve dvojím barevném provedení. Ideální mytí oken bez šmouh a nečistot. V balení dvě stěrky na okna ve dvou šířkách a vzorek profesionálního roztoku na mytí oken. Video z mytí je dostupné na našem YOUTUBE kanále. 

Čistící prostředky

Lámete si hlavu čím kvalitně vyčistit zaschlou špínu a nečistoty na Vašem automobilu, zahradním nábytku nebo zámkové dlažbě? Nabízíme komplexní sortiment HOBBY chemií pro dům, zahradní vybavení a automobil - motocykl - jízdní kolo. Nilfisk řada hobby chemií v kombinaci s hobby strojem dokáže zázraky i kolem Vašeho domu.

0 Komentář(e)

Vysokotlaký stroj Nilfisk z řady Excellent s funkcí PowerGrip

10 199 Kč
0 Komentář(e)

Novinka: Vysokotlaký stroj Nilfisk z řady Nilfisk E 145.4-9 X-TRA

11 299 Kč
0 Komentář(e)

Spolehlivé stroje pro pravidelný úklid - Excellent.

11 499 Kč
0 Komentář(e)

Novinka: Vysokotlaký stroj Nilfisk z řady Nilfisk E 145.4-9 X-TRA

11 499 Kč
0 Komentář(e)

Nilfisk E 160.1-10 H X-TRA vysokotlaký stroj z třídy Excellent. 

12 299 Kč
0 Komentář(e)

Vysokotlaké stroje řady PRO.

16 499 Kč
0 Komentář(e)

Nilfisk P 160.2-12 X-TRA - Vysokotlaké stroje řady PRO.

16 999 Kč
Zobrazeno 61 – 67 z 67 položek