Vše pro dům a zahradu.

Hobby stroje 

Počet produktů: 67

Podkategorie

Tlakové myčky

Kompletní produktová řady vysokotlakých mycích strojů značky Nilfisk pro domácí použití. Stroje jsou k dostání v mnoha variantách, velikostech a výkonů. Nejmenší hobby Wapky od 100 bar až po stroj, který zastane i těžkou práci s tlakem 160 Bar. Při výběru je důležité uvědomit si, jak často a dlouhou dobu budete stroj využívat. Nabízíme i kompletní příslušenství pro vysokotlaké stroje.

Domácí vysavače

Kategorie domácích vysavačů s velkým sacím výkonem. Nabízíme vysavače všech velikostí a určení. Nejmenší stroje (Nilfisk Buddy II 12 l) s nádržkou 12 litrů na nečistoty až po velké vysavače do dílny. Stroje zastanou těžkou práci v dílně při občasném používání. Součástí balení je i kvalitní filtry nečistot a odpadní pytlík.  Nabízíme i komplexní příslušenství.

Čističe oken

Novinka v naší nabídce. Vysavač na okna Nilfisk Smart ve dvojím barevném provedení. Ideální mytí oken bez šmouh a nečistot. V balení dvě stěrky na okna ve dvou šířkách a vzorek profesionálního roztoku na mytí oken. Video z mytí je dostupné na našem YOUTUBE kanále. 

Čistící prostředky

Lámete si hlavu čím kvalitně vyčistit zaschlou špínu a nečistoty na Vašem automobilu, zahradním nábytku nebo zámkové dlažbě? Nabízíme komplexní sortiment HOBBY chemií pro dům, zahradní vybavení a automobil - motocykl - jízdní kolo. Nilfisk řada hobby chemií v kombinaci s hobby strojem dokáže zázraky i kolem Vašeho domu.

0 Komentář(e)

Kartáč pevný

329 Kč
0 Komentář(e)

Pěnový nástavec s tryskou

339 Kč
0 Komentář(e)

Autotryska úhel paprsku 80°

449 Kč
0 Komentář(e)

Sací sada na vodu a kal

549 Kč
0 Komentář(e)

Tryska na mytí podvozků aut.

549 Kč
0 Komentář(e)

Super pěnový nástavec s regulací

569 Kč
0 Komentář(e)

Vysokotlaká pistole s nástevcem G2

599 Kč
0 Komentář(e)

Rotační kartáč

599 Kč
0 Komentář(e)

Náhradní tlaková hadice 5 m

629 Kč
0 Komentář(e)

Vysokotlaká pistole s nástevcem G3.

649 Kč
0 Komentář(e)

Náhradní tlaková hadice 6 m

699 Kč
0 Komentář(e)

Náhradní tlaková hadice 8 m

839 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 67 položek